Konec pozastavení?!

30. prosince 2011 v 22:49 | cassie. |  cassie write.
Proč sem dávám tuhle fotku? Protože jí máme obě na blogu^^ Našla ho Kate. A řeknu vám -> Dokonalej oběv^^
Řeknu vám.. někdy neni zrovna nejlepší když se vám s kámoškou líběj stejný věci. A ještě horší je to s klukama ;D No to je jedno. Prostě, hlavní v tomhle článku je KONEC POZASTAVENÍ. Teda, nechci nic ukvapovat. Ale prostě já myslim, že už je to v pohodě')) A za to sem ráda, protože nesnesu když se s Kate hádáme. Ale proč se s lidmi na kterých nám tolik záleží nejčastěji hádáme ? Protože pro nás mají větší cenu než aby jsme nad nimi mávli rukou a šli dál** Upřímně obdivuju kamarádky co si dokážou o všem v klidu popovídat. A na živo ! Podle mě už se všechny hádky řešej jenom přes net. Nebo tím, že si o tom popovídáš s jinou kámoškou, ale ne s tou s kterou seš rozhádaná. Bojíš se reakce toho druhého. No.. ale tak už to je.


Jináč sem ráda, že už se s Kate nehádáme. Hlavně teď, na silvestra. Lidi. Za chvíli už zase škola! Áááá. No to mě poser. Trochu se těšim. A trochu (hoodně) taky ne :'D I když je pravda, že koečně vyjdu z baráku :D Což chci udělat teda už zejtra, konečně. Celý prázdniny sem zalezlá doma. Z části pro to, že semlíná a z části proto že mám hroznou rýmu a kašlu. Ale to už zas trochu odbočuju od tématu, tenhle článek sem tak trochu chtěla věnovat Kate :'D A teď najednou nevím co psát.
Vedle v pokoji sedí moje mamka s kámoškou (Deniskou) a něčemu se smějou. Chtěla bych aby tu teď byla Kate a taky by sme se tak bavily. A konečně si vyměnily zpátky ty deníčky ! :D Možná se zítra za Kate stavim abych jí vrátila deníček když už půjdu ven.. jestli půjdu ven :D Snad se dokopu. A taky abych jí popřála krásnýho silvestra atd. atd. Strašně jsem se rozepsala a navíc o hroznejch blbostech no. Takže už bych možná mohla přestat. Jo a Kate má novej blog. Nevím jestli ho sem dá, ale nechám to na ní')) Jo a pak sem ještě na konec tohohle nekonečnýho článku dám blog kterej máme s Kate a mym bráchou:D A taky ho dokopu aby tam konečně něco napsal. Snad. A co sem dneska dělala? Hmm... nudila se a koukala na Čitmánky dvojku:D Toť asi vše. Jo a konečně sem ochutnala frappucino !*.* Chutná mi')) Tak ale teď už vážně konec. Pa'))
Sorry, but I will not apologize for who I am ;* | Promiňte, ale nebudu se omlouvat za to kdo jsem ;*
cassie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama