Prosinec 2011

Konec pozastavení?!

30. prosince 2011 v 22:49 | cassie. |  cassie write.
Proč sem dávám tuhle fotku? Protože jí máme obě na blogu^^ Našla ho Kate. A řeknu vám -> Dokonalej oběv^^
Řeknu vám.. někdy neni zrovna nejlepší když se vám s kámoškou líběj stejný věci. A ještě horší je to s klukama ;D No to je jedno. Prostě, hlavní v tomhle článku je KONEC POZASTAVENÍ. Teda, nechci nic ukvapovat. Ale prostě já myslim, že už je to v pohodě')) A za to sem ráda, protože nesnesu když se s Kate hádáme. Ale proč se s lidmi na kterých nám tolik záleží nejčastěji hádáme ? Protože pro nás mají větší cenu než aby jsme nad nimi mávli rukou a šli dál** Upřímně obdivuju kamarádky co si dokážou o všem v klidu popovídat. A na živo ! Podle mě už se všechny hádky řešej jenom přes net. Nebo tím, že si o tom popovídáš s jinou kámoškou, ale ne s tou s kterou seš rozhádaná. Bojíš se reakce toho druhého. No.. ale tak už to je.

pozastavení.

25. prosince 2011 v 20:42 | cassie. |  cassie write.
jo. pozastavujeme tři dny po založení. proč? protože se něco stalo. snažila jsem se Kate zeptat co se stalo, ale neodepisuje. na druhym účtu si mě smazala s přátel. ehm. a tohle je náš blog jako nejlepších kámošek. a pokud hádám správně tak když napsala, že chce aby sme byli bff na vždy a pak napsala, že to nic neznamená tak mě tak asi už nebere? no to je jedno. prostě to tu znovu rozjedeme teprve až zjistím co se stalo a všechno se to zase srovná. ehm... jestli se to nesrovná tak se blog maže. jestli bude Kate souhlasit, ale to zatím fakt nemůžu vědět.
cassie.

Tak co jste objevily pod stromečkem?')

25. prosince 2011 v 11:59 | cassie. |  cassie write.
Hohoho. Tak co jste objevily pod tím stromečkem? Já spoustu věcí. A seznam i s fotkama sem dám večer')) Možná. Tak musim se vytáhnout ne? Hlavně s baseballkou!! No jo, neni taková ta typická, ale strašně se mi líbí nó')) Tak, ale budou fotky( Možná;D). Jinak štědrý den byl super. Nejdřív jsme jeli s mamkou do práce do humanicu a věřte nevěřte, byla celkem zábava. Nó a potom pro nás přijel táta, jeli sme domů a dozdobovali stromeček, čučeli na pohádky, lily olovo a krájeli jablíčka*.* A pak štědrovečerní večeře. A ježíšek:'DD No tak, do komentářu pište co jste dostali. Klidně tady vipište dlouhej seznam:'D
cassie.

about cassie.

23. prosince 2011 v 15:40 | cassie. |  cassie write.
Miluju tuhle animaci♥.♥ Mám jí na svém blogu jako avatar*-*
Takže. Poněvadž sem Kate dala něco o sobě tak vám sem taky něco dám. ↓
_____________
Kdo je vlastně cassie.? Holka, která se nestydí za to kdo je a nebojí se přiznat i ty nejtrapnější tajemství pokud jde o někoho koho nadevše miluje. Snaží se být co nejupřímnější, hlavně sama sebou a vyjít všem vstříc. Nesnáší hádky s lidmi, které má ráda. Za to miluje hádky s lidmi, kteří jí rozčílí a nic ni neznamenají*-*
Co miluje? Jízdu autem v tmavých nocích a pohled z okýnka na světla pouličních lamp a zářících osvětlení obchodů. Pojídání zmrzliny a pití horké čokolády z dolche gusta v teple domova. Všechen čas strávený se svými blízkými. Dramatický kroužek a vše okolo herectví, pokud může hrát ona o.O Vánoční svátky a letní prázdniny plné sluníčka a koupání☼ Svojí malou sbírku plyšových medvídků. Sluchátka hrající milovanou písničku v uších. A další hroznou spoustu věcí.
Co nesnáší? Uječený namyšlený bárbíny. Houby a ryby [kromě file a rybích prstů]:x Lži, zapírání, neupřímnost a tajemství. tAkOvÝhLe PíShÁnQoVáNí. Lidi, který udělaj něco co se jí týká bez jejího vědomí. A další hroznou spoustu věcí.
To by mohlo stačit že)) Tak zatím pa.
cassie.

Hi☺

22. prosince 2011 v 17:50 | Kate♥ |  kate write.
Ahoj :))
Já jsem Kate :)) Proč ta přezdívka? To je přece jedno ;)
Já a Cassie? Prostě dvě bláznivý holky co se nuděj a toužej po dobrodružství...
Kate:
Prostě jsem sama sebou.
Dobrý věci (na mě) :
Vim co chci.Jsem přátelská a společenská.A většinou fajn holka.Moc mě nazajímá co si o mě lidi myslej,ale záleží o koho jde.
Špatný:
Sem náladová.Sem ráda středem pozornosti.A moje specialita?Tu ktrerou tak nanávidim.Ráda se hádám.

Ten obrázek??Proč asi,za 2 dny Štědrej den,všude Vánoční nálada,tak co,patří sem ;))

A proč silně ''Vim co chci'' ??
Protože příští článek bud na téma co chci od života a co od života očekávám...

Kate

Startujeme!*-*

22. prosince 2011 v 16:26 | cassie. |  cassie write.
Takže. Vítám vás tu. Ahoj. Čau. A tak dále.
Tenhle blog povedou dvě praštěný holky jejichž pravý jména nejsou důležitý. Cassie a Kate.
Nejlepší kámošky na život a na smrt♥ Takže - sleduj náš blog;]
cassie.